اتوکد ۲۰۱۱


telegramfreemag

اتوکد ۲۰۱۱

تعداد صفحات : ۵۱۰  | ۲۰۱۰   |  ۱۶ مگابایت | پی دی اف

این کتاب با استفاده از دستورالعملهای گام به گام همراه با مثالها و توضیحات قابل فهم به روش گیندیس ارایه شده است. از ابتدای کتاب تا انتهای آن ، تأکید بیشتر بر روی مفاهیم بنیادی و کاربردهای عملی اتوکد در زمینه های مختلف معماری، مهندسی و طراحی است.همچنین این کتابیست که میتوان آن را در کلاسهای درسی تدریس کرد و یا به صورت خودآموز آن را مطالعه کرد زیرا مطالب آن به گونه ایست که در صورت تکرار و کار با آن توسط یک کاربر و یا مدرس اتوکد، به مرور زمان در ذهن دانشجو نقش خواهد بست.
به دور از هرگونه پیچیدگی، این کتاب در حقیقت تنها به مفاهیم ساده قابل فهم و مسایل واقعی توجه میکند و به جای تنها ارایه چگونگی کار،  به چرایی انجام آن و تئوری پشت هر مفهوم یا دستور قبل از شروع کار با اتوکد نیز اشاره میکند.بنابراین دانشجو از قبل نسبت به کاری که درحال انجام آن است، تصور روشنی خواهد داشت.
در این کتاب انجام تمام دستورات پایه به صورت مرحله ای ، مستند شده اند این بدان معناست که آنچه را که دانشجو تایپ میکند و مراحلی را که اتوکد در پاسخگویی به این دستور طی میکند ، تماما به طور مجزا و واضح همراه با تصاویر بسیار، به نمایش گذاشته شده است.
موارد بسیار دیگری در این کتاب اضافه شده از جمله تصاویر گرافیکی، بخش خلاصه کتاب، خودآزمایی و تمرینهای خاصی که در انتهای هر فصل آمده است. علاوه براین درحین گذراندن فصلها، دانشجویان میتوانند بر روی پروژه هایی که در متن کتاب توضیح داده شده، نیز کار کنند.
در پکیج کامل این کتاب، روش مدلسازی و طراحی سه بعدی در اتوکد نیز ارایه شده است.


قیمت :۴۵٫۰۵

آمازون

دانلود رایگان | لینک کمکی

پسورد : www.freemag.ir


telegramfreemag

عناوین مرتبط...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.